Ana Sayfa / Hakkımızda

Beta Enerji

Ana Sayfa / Hakkımızda

Beta Transformatör

Verimli üretim süreciyle enerji sektörünün ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunan Transformatör Elektromekanik, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m² kapalı, 40.000 m² açık alan olmak üzere toplam 65.000 m² alanda hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır Elektrik-Elektromekanik sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen Transformatör Elektromekanik Yağlı ve Kuru üzere Güç, Dağıtım ve Özel Sargılı Transformatörleri alanında faaliyet gösteren, güçlü ve saygın bir teknoloji firmasıdır. Ana faaliyet alanı Yağlı ve Kuru Tip Dağıtım Transformatörü, Güç Transformatörü ve Özel Sargılı Transformatör imalatlarını; TSE, CE, SONCAP, ICMET, KEMA, TS 267, CEI/IEC 60076, BS 171, ANSI, ISO 17025, ISO90001, ISO14001, ISO18001, ISO50001 kalite, tasarım ve imalat standartları ile aylık 750 adet üretim kapasitesi ile gerçekleştirmektedir.

Değişen koşullara uyum sağlayabilmek ve şirketin yükselen başarılı çizgisini sürdürebilmek için sürekli gelişimin, iyileştirmenin, çalışana öncelikli değeri vermenin ve çalışan mutluluğunun her süreçte fark yaratacağına inanıyoruz.
Ar-ge departmanımıza yaptığımız önemli yatırımımızla, transformatör sektöründeki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerin özel siparişlerini beklentinin üzerinde standartlarda üretiyoruz.
Değişen ve dönüşen dünyadaki tüm koşullara hızlı adaptasyon, esneklik, en uygun üretim felsefesini benimsemek, yenilikçi, gelişime açık yapımız ve en önemlisi çalışanlarımıza verdiğimiz değerle öne çıkarak ülkemizi temsil etmeyi sürdürüyoruz.

Beta her bir çalışanına ‘’işinin lideri’’ anlayışı ile bakar. Sürdürülebilirliğin anahtarı olarak tanımladığımız çalışanlarımıza sürekli yatırım yaptığımız, liderlik anlayışıyla oluşturduğumuz işbirlikçi sinerji, belirlenen hedeflere birlikte ulaşma mücadelemize can suyu oluyor, ortak aklın oluşturduğu amaçlarımıza ve başarılı iş sonuçlarına ulaşmamızı kolaylaştırıyor.

Biz büyük ve güzel bir aileyiz. Güçlü bir iş veren markası olmanın yanında, yeni jenerasyonlar için tercih edilen bir şirket olabilmek, çoklu değerler kültürümüzün en önemsediği alanlardan bir tanesi. Çalışanın kendini değerli hissettiği bir atmosferin oluşturulması, paylaşılan ve takdir edilen başarılar, aidiyet duygusunun oluşmasında bir motor görevi üstleniyor. Çalışan bağlılığı tam da bu noktada kaliteli ve güvenli iş ortamının lokomotifi oluyor, yeni kazanımların ortaya çıkarılmasını sağlıyor.